Замовляла на подарунки книжкові щоденники та носочки, дуже задоволена якістю! Гарні кольори та вірні розміри вказані. Швидке замовлення! Рекомендую! Дякую!
Таке швидкісне отримання інтернет замовлення в мене вперше в житті. Тим більше що замовлення зробили в обід в неділю. А в понеділок о 8 годині ранку я його отримала. Та й посуд чудовий. Дуже піднімає настрій.