Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Купляла вʼязані пледи «Дерево життя» та «Бабак» - для себе і для дітей, бо наші смаки розійшлись. Довго вибирала, бо всі такі гарні. Вагалась, бо здавалось дорого. Але бажання мати таку гарну і ексклюзивну річ перемогло. І я ніскільки не пошкодувала. Це - велика картина, килим, покривало, плед… Це - спогад про дитинство і бабусину хату, про тепло і любов. Хочу таки придбати ще й «Українські казки»…