Фотоальбом очень понравился. Компактный, но вместительный. Крайне удобно, что вместе с альбомом идут уголочки и белая ручка. Но еще бы один лист с уголками не помешал бы, чуть не хватило. Но это конечно не критично. Посылку быстро получила, в целом покупкой довольна.
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Придбала два фотоальбоми для улюбленців, котика та песика, хочу подякувати за такий креативний підхід, наповнення фантастичне, ми з чоловіком поки гортали пустий альбом і представляли де яка буде фотографія, ледве стримували сльози, буду щиро радити своїм друзям 🫶🌸