Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Дякую за такі чудові метафоричні картинки ❤️Вони додають настрій та впевненість в майбутній день)Це дуже глибокі слова в кожній карті Дякую за оперативність 🌷