Замовляла «Мій перший альбом» для донечки. Відправили в день замовлення, а на наступний я вже отримала альбом. Це просто супер сервіс. Про сам альбом - я в захваті! Якість друку, дизайн. Боже, який він гарний і продуманий до дрібниць. Я задоволена на 200% і буду замовляти ще. Ні разу не пожалкувала, що мій вибір пав на вас. Дуже дякую❤️
Шкарпетки отримав вчасно за що велике ДЯКУЮ. Мають дійсно фантастичний вигляд 🔥 Як себе проявлять під час використання - не знаю бо взяв на подарунок. Ще раз дякую за вашу продукцію і всього найкращого!
Сервіс мені дуже сподобався! Такі уважні менеджери, мені було приємно отримувати відповіді від них. Сам альбом також дуже подобається, приємний на дотик і вигляд <3 За кутики окремий респект)) я вже думала чим буду приклеювати фотографії)) Приїхало все цілим і неушкодженим, і швидко! Дякую, Orner :)