Чудовий альбом, навіть краще ніж я уявляла. Швидка доставка і зручно що до альбому йдуть наліпки для фото. Сподіваюсь довго насолоджуватись спогадами з цим альбомом)
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.