Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Я звичайно знаю швидкі доставки, але щоб після замовлення телефонували через 1 хвилину -це вперше. Клієнтський сервіс на вищому рівні. Відправили в той же день. Дякую ♥️