Замовляю продукцію ORNER вже не одноразово, дуже подобається якісь, крута пррдукуія, є вибір між красивим і дуже красивим, дякую за можливість мати такий крутий сервіс🔥🔥🔥
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .