Замовлення прибуло вчасно без затримки. Якість товару бездоганна, дуже сподобалося обслуговування, тож буду замовляти ще. Дякую магазину за приємне відношення до покупців.
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️