Була приємно здивована пледами. Замовляла Дерево життя і Реве та стогне Дніпр широкий. Якість та зовнішній вигляд на дуже високому рівні. Всі залишилися задоволеними, один поїде до Хорватії на подарунок. Дуже гідна річ. Окреме дякую за швидку відправку.
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"