Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Альбом чудовий та дуже якісний, зручні кутики для вклеювання фото, можна писати на сторінках та створювати свою цікаву книгу спогадів. Дякую за оперативну доставку та гарний товар❤️