Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!
Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!