Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Купувала на подарунок дівчинці 13 років. Не знаю чи оцінить вона сповна креативне наповнення щоденнику, адже запит був лише у записі своїх таємниць та бажань, але я в свої 26 теж не проти подібного блокноту🥲😅🤗
Замовила плед на подарунок, відправка необхідна була терміново і менеджери пішли на зустріч🥹 відправила день в день. Пледи дуже гарні, якість, дизайн, все) тепер хочу собі)