Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Їду в гості до родини в Європу. Родина - всі різного віку, статі. Нема ні часу ні натхнення витрачати цілий день на пошуки подарунків у місті, а тут все на одному сайті, та й все таке яскраве, колоритне.
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)