Мій коментар мабуть попсовий, але ....Це Геніально - фотоальбом для домашнього улюбленця! Тепер я сентиментальна і переглядаю цей альбом, ледь не кожного місяця 😜
Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)