Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !
Дуже гарне наповнення, ненав'язливі картинки, обрала оскільки можна вклеїти повномірні фото, в багатьох фірм дивні розміри. Вражена швидкістю доставки, замовила в 9 вечора о 8 ранку вже прийшло в інше місто. Дуже гарне та надійне пакування, можна відразу на подарунок. Все супер, дуже задоволена)