Кружка була настільки крута, що колишній не захотів мені її віддавати, коли я з'їжджала від нього. Тому, довелося замовити собі іншу, щоб коли буду з кимось розходитися, також її нікому не віддати. Блокнот також був непоганий.
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰