Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Замовляла плед «Дерево роду» і шкарпетки все дуже якісне , гарні кольори .Це мое друге замовлення,перше було на подарунок,а це вже для себе.Доставка швидка.Рекомендую всім.
Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.