Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Плед «Дерево життя» на чорному фоні нам дуже сподобався, він повністю підійшов як дівандек для маленького розкладного дивану у передпокої. Дякуємо за гарну і якісну річ!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
По-перше, приємно здивувала якісна упаковка — усе добре захищене, посилка прийшла цілою та охайною. Дуже зручно, що є дубляж номерків на схемі — це допомагає не заплутатися і комфортно працювати. Кисточки зручні, фарби якісні, насичені та не сухі — одразу видно, що подбали про покупця. Полотно міцне та добре натягнуте, малювати одне задоволення. Єдине, чого трохи не вистачило — це сірих відтінків. Сірого та чорного кольорів замало, і для деяких картин цього могло б бути більше.
Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨