Дуже-дуже дякую за швидку відправку!🫶 Попросила у коментарі відправити якнайшвидше і посилка вже їхала до мене буквально через пів години🙈 Замовляла два блокноти для рецептів - якісний кольоровий друк, виглядають просто вау, дякую🧡
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Замовлення прибуло вчасно без затримки. Якість товару бездоганна, дуже сподобалося обслуговування, тож буду замовляти ще. Дякую магазину за приємне відношення до покупців.