Замовляла два пледи на подарунок сину і товаришу. Це були "Космос" і Західна Україна. Якість добра, запаковано дуже гарно в коробки і душевні листівки всередині кожної упаковки
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!