Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Щиро дякую всій Команді! Дуже задоволена пледами, які подарую Донечці та Онучку на Різдво! Дай Боже, вам усім здоров'я та надії на мирне життя. Слава Україні!
Дуже-дуже дякую за швидку відправку!🫶 Попросила у коментарі відправити якнайшвидше і посилка вже їхала до мене буквально через пів години🙈 Замовляла два блокноти для рецептів - якісний кольоровий друк, виглядають просто вау, дякую🧡