Замовляла тарілочки на подарунок - прийшло все швидко та вчасно. Принти тарілок дуже класні та оригінальні, те що треба на подарунок) Дякую за якісні товари))
Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь