Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Плед ORNER — це саме той випадок, коли річ перевершує очікування. Дуже приємний на дотик: м’який, ніжний і водночас достатньо щільний, щоб добре зігрівати. Не «линяє», не скочується після прання й зберігає форму)
Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"