мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!
Спочатку був плед, фотоальбоми, декілька разів брали ігри, потім діти замовили на новорічні свята відривний календар, нещодавно придбала щоденник вдячності на подарунок дівчинці - підлітку! Всі товари якісні, креативні, залишають приємні враження!