По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
чудовий килимок. ціле літо пролежав на прямих сонячних променях, не втратив колір. не зносить вітром (а в нас все на подвір'ї зносить)). подобається нам і нашим гостям, які завжди звертають на килимок увагу. приємно, що такий якісний виріб - свій, український.
Так зазвичай і стається: Вечір П'ять хвилин пошуків стрічкою соцмереж Кілька фотографій І серед усіх одразу виділяєш поглядом одну, що припала до душі Кілька днів і ось вже оформлюєш замовлення Ще трохи часу і ось ти вже тримаєш у руках цю красу, справді неповторний витвір мистецтва який зачаровує, допомагає сповільнитися аби насолодитися процесом Мій вибір припав на картину по номерах "Коти-баскетболісти у космосі" Безмежно рада що того вечора натрапила на акаунт магазину в інстаграмі і також вдячна кожній особі, яка доклала свою руку аби ця робота вийшла у світ 💛✨👀
Чудова кружка, мені дуже сподобалася її якість: сам основний матеріал цупкий та надійний (доведеться добре постаратися, щоб її розбити), і сам друк якісний, кольора відповідають зображенню. Ще мені сподобалось що вона доволі містка, і не доведеться бігати по декілька разів за чаєм або кавою. Ну в зображення на кружці само по собі як шедевр, тато зацінив Тому, як веселий, креативний, якісний та надійний подарунок він пройшов перевірку і остаточно рекомендую 😁👌✨
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.