Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦
Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!