Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.