Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Альбоми дуже якісні. Спочатку замовила один і залишилася дуже задоволена, тому вирішила придбати ще один. Особливо сподобалося, що сторінки товсті й не гнуться, а це було одним із моїх головних критеріїв при виборі
Все було супер, я вже ваш постійний клієнт) почала з блокнотів, які вже купляю який рід підряд, маю вже плед, хусточку, набір для вишивання, альбом, замовляли на подарунок картини за номерами. Коротше, хочеться все))
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.