Дякую за супер швидко та якісно виконане замовлення. Це був подарунок. Товар фізично відповідав опису та фото на сайті на 100%. Дякую Вам та бажаю успіхів вашій Компанії! Рекомендую!
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)