Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!
Замовляла у продавця килимок під двері "Привіт/поки"). Дуже задоволена товаром: килимок чарівний, мило виглядає біля вхідних дверей і дарує чудовий настрій:) у догляді дуже практичний, невеликі забруднення легко усуваються вологими серветками. Дякую продавцю:)
Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)