Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.
Так зазвичай і стається: Вечір П'ять хвилин пошуків стрічкою соцмереж Кілька фотографій І серед усіх одразу виділяєш поглядом одну, що припала до душі Кілька днів і ось вже оформлюєш замовлення Ще трохи часу і ось ти вже тримаєш у руках цю красу, справді неповторний витвір мистецтва який зачаровує, допомагає сповільнитися аби насолодитися процесом Мій вибір припав на картину по номерах "Коти-баскетболісти у космосі" Безмежно рада що того вечора натрапила на акаунт магазину в інстаграмі і також вдячна кожній особі, яка доклала свою руку аби ця робота вийшла у світ 💛✨👀
дуже довго придивлялася собі цей записничок, але не знала чи варто замовляти, бо не можу його пощупати та оцінити якість, але о боже! це найкращий записник, який я тільки бачила. навіть не можу описати словами, наскільки він яікісний та приємний. це саме та річ, яка приваблює та закликає до користування. ще, дуже миле пакування, яке додатково торкнуло мене. дуже рада, що придбала його, це буквально найліпше, що траплялося зі мною в блокнотній історії! однозначно повернуся сюди за покупками :)