Календар дуже гарний, якісний, але через пів року вже не видно верхніх рядків слів і це вже не приносить задоволення. Думаю з такою проблемою зіткнулась не тільки я.
Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶