Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі
Дякую за чудовий планер! Користуюсь Вашими планерами вже 5-й рік. Але цього року вибір надзвичайно гарних обкладинок просто розкішний! Радію своєму планеру і Вашому розвитку!