Купувала альбом для фото, що б зберегти найцінніші моменти. Дуже якісний альбом і тверді аркуші. Також приємно що додатково йде набір куточків до альбому, в які можна помістити фото з полароїду
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Замовлення було опрацьовано і відправлено вчасно. У ситуації непорозуміння - продавець був цілком на моїй стороні, тобто клієнта. Абсолютна лояльність. Дякую. Рекомендую
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕