Неймовірно гарна картина) Замовляла цей принт як тільки він з'явився на сайті, задоволена якістю пензликів та фарб) Настільки крута картина, що хочу взяти її ще раз та розмалювати знов)
Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Замовила вже кілька картин по номерах із котиками дизайну Інна Руда. І це просто казка 😁 приємно малювати і додає іронічності в дизайн квартири. Це беззаперечний хіт
До картин з котиками давно приглядалася і врешті мені подарували «Крик». Це моя перша картина за номерами і мені дуже сподобався процес малювання - це неймовірний релакс і можливість відволіктися. Сама картина і набір якісні. Пензлики в мене не розпадаються, фарб достатньо і вони насичені, номерів не видно на промальованих ділянках. Думаю справа в тому як саме малювати і хоч це з одного боку розмальовка, але з іншого техніка нанесення фарб і акуратність грає свою роль. Дякую за класну ідею з відомими картинами і котиками. Бо раніше не купляла і не хотіла щоб мені дарували такі картини, поки не зявились ці. Для мене це поєднання класики, креативу і коти піднімають настрій :)