Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Замовляла настільну гру і два блокноти на подарунок) і те і те викликало фурор) якісний принт, приємні кольори, гарні матеріали з чого виготовлені вироби і загалом, класне місце тут, на сайті, для пошуку подарунків на будь який смак) буду замовляти ще
Добрий день, все дуже класно! Враження чудові, але не зрозуміли яка правильна відповідь у 2 питанні 2 листа, хоч ми і знали яка відповідь, але довести не змогли. Будемо вдячні, якщо напишете відповідь на пошту, дякую