Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення