Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)
Робила замовлення - три пледи та календар на подарунок. Все - бездоганно - гарна якість товару, чітка робота консультантів та гнучкий підхід до клієнтів, якісна упаковка, оперативна доставка. приємно усвідомлювати, що є таке чудове виробництво та небайдужі талановиті люди! Дякую всім!