По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
Замовляла карти Таро, прийшло замовлення швидко. Товар сподобався. Були проблеми з оплатою, але консультанти допомогли, ввічливі, відкриті до спілкування, допоможуть з усіх😍😍😍😍