Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!