Замовлення прибуло вчасно без затримки. Якість товару бездоганна, дуже сподобалося обслуговування, тож буду замовляти ще. Дякую магазину за приємне відношення до покупців.
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!