Придбала два фотоальбоми для улюбленців, котика та песика, хочу подякувати за такий креативний підхід, наповнення фантастичне, ми з чоловіком поки гортали пустий альбом і представляли де яка буде фотографія, ледве стримували сльози, буду щиро радити своїм друзям 🫶🌸
якість камінчиків чудова, інструменти якісні і гарні. сам малюнок точно відповідає заявленому на сайті і гарно видно символи. єдине хотілося б щоб кількість зіп пакетиків відповідала кількості кольорів🤭
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!