Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))