Купляла товари вже не перший раз, цього разу на подарунок. Отримувач був у захваті,тому тільки найвища оцінка за якість. А оперативність і чудова робота операторів гідні оплесків! Дякую, що ви є!
Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі