По-перше - швидко, навіть у вихідні. По-друге - якість товару (все, як заявлено на сайті). По-третє - просто мега супер враження в цілому від спілкування до користування. Дякую вам, командо!
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.
Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)