Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Отримала плед "дерево життя" голубий. Дуже сподобався! Гарна якість, приємний на дотик, кольори чудові! Дякую за щвидке виконання замовлення та відмінну якість товару!
Отримала "Мій перший фотоальбом" із літачком - він чудовий! Шкодую, що раніше не придбала. У ньому є багато корисного й гарного ще й до народження малятка. І в ORNER посприяли моєму вибору й врахували моє прохання - дякую!