Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
якість камінчиків чудова, інструменти якісні і гарні. сам малюнок точно відповідає заявленому на сайті і гарно видно символи. єдине хотілося б щоб кількість зіп пакетиків відповідала кількості кольорів🤭