Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
НУ ПРОСТО НЕЙМОВІРНИЙ. Капець, я довго на а галас вести список вдячності, однак поступово попросту забувала. А тут структурвовно все, є інструкція, все виконано дуже гарно) Обкладинка та колір індиго всередині капець порадували душу. бо це прям моє. Дуже дякую вам!