Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього
Мій коментар мабуть попсовий, але ....Це Геніально - фотоальбом для домашнього улюбленця! Тепер я сентиментальна і переглядаю цей альбом, ледь не кожного місяця 😜
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦